TTNet İşyerim Paketlerinde 10 Ay %50 İndirim Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET İşyerim Paketleri indirim kampanyası kapsamında 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda 10 ay boyunca işyerim paketlerini %50 indirimli kullanabiliyorsunuz. TTNet İşyerim Paketlerinde 10 Ay %50 İndirim Kampanyası 22 Ocak 2013 2013 ve 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.


TTnetKampanya


TTNet İndirimli İnternet Paketleri Kampanyası sizleri bekliyor. Şimdi TTNET’le ilk 10 ay boyunca internet %50 indirimli. TTNET’ten internet almanın tam zamanı. Şimdi 24 ay taahhüt veren herkese 10 ay boyunca yarı fiyatına internet TTNET’te. 28 Şubat 2013 tarihine kadar TTNet İndirimli İnternet Paketlerine başvurun, ihtiyacınıza göre internetinizi seçin, kullanmaya başlayın. TTNet İndirimli İnternet Paketleri Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


TTnetKampanya


TTNet Ev Telefonu ve İnternet Ayda 29.90 TL. TTNET`ten büyük fırsat. 8 Mbps`ye kadar hızlı, kotalı NET6 paketine ve TTNET Alo`ya 12 ay taahhütle abone olun, hem ev telefonunuz hem internetiniz olsun. Üstelik dileyen müşteriler için telefonu olmasa da internetten yararlanabileceği Yalın internet paketlerini seçme avantajı bu kampanyada. TTNet Ev Telefonu ve İnternet Kampanyası 31 Mart 2013 tarihine geçerli olacaktır.


TTnetKampanya


TTNET Konuşturan İnternet Kampanyası 49,99 TL. TTNET`ten Konuşturan Fırsat. Ev telefonu ve internet ayda 49.99 TL`den başlayan fiyatlarla. Sadece 12 ay taahhütle, modem ve dect telefon içinde. TTNET Alo paketine ek her yöne 100 dk. da hediye. Üstelik TTNET Alo ile Akşam 7’den Sabah 7`ye Konuşmak Bedava. TTNET Konuşturan İnternet Kampanyası 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


TTnetKampanya


TTNET E-Kitap Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Kitap, yeni bir kitap okuma deneyimidir. TTNET E-Kitap Geleneksel kitabın sunamadığı avantajları okuyuculara sunar. TTNET Kitap ile kütüphanenizi Cep Telefonunuzda ya da Tabletinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Aradığınız kitabı bulabilir istediğiniz içeriğe anında erişebilirsiniz. Aynı zamanda geleneksel kitap okuma deneyiminde olduğu gibi, kitabın üzerine notlar alabilir, kaldığınız yeri işaretleyebilir ve cümlelerin altlarını çizebilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET Hazırnet Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Hazırnet kampanyası kapsamında Hazırnet paketi ile interneti kullandığınız gün kadar ödeme imkanı sağlanıyor. TTNET Hazırnet Kampanyasında interneti kullandığınız günler için ödeme yapıyorsunuz. TTNET`le istediğiniz anda internetiniz olsun kullandığınız gün kadar ödeyin. Bağlantı ücreti aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız TTNET Hazırnet 2 TL`ye TTNET'le evinizde. TTNET Hazırnet Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Hepnet Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Hepnet Kampanyası ile TTNET aboneleri Adsl aboneliği, 3G internet aboneliği ve TTNET Wifi hizmetini tek bir paket şeklinde 3 ay boyunca indirimli olarak aylık 29 TL`den abone olma seçeneği sunuluyor. TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WiFi servislerinin tek bir pakette çok uygun fiyatlarla sunulduğu TTNET HEPNET paketi ile internetiniz hep sizinle. TTNET Hepnet Kampanyası 22 Eylül 2011 ve 30 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


Hemen size uygun bir 3G Mobil İnternet Paketi seçin, ayda 5,99 TL`den başlayan fiyatlarla dilediğiniz her yerden internete özgürce bağlanmanın keyfini yaşayın.

TTnetKampanya


TTNET`te size uygun bir kampanya mutlaka var. Siz de hemen TTNET`e gelin, NET Paket`lerinden ya da limitsiz paketlerimizden istediğinizi seçin, Hızlı internetin sınırsız dünyasından 12 ay boyunca ayda 19,99 TL`ye yararlanın, internette uçmaya hemen başlayın.

TTnetKampanya


Hemen TTNET e gelin, 8 Mbps ye kadar hızlı ister kotalı ister limitsiz size en uygun NET Paketlerimizden istediğinizi seçin.İlk 6 ay ayda sadece 9,99 TL ye internette uçmaya başlayın.

TTnetKampanya


TTNET`li her eve ayda, 2 TL`ye kablosuz modem.444 0 375`i arayın ya da size en yakın TTNET ADSL satış noktasına uğrayın, yepyeni bir kablosuz modem sahibi olun.TTNET İndirimli Modem Kampanyası.

TTnetKampanya


Hemen TTNET`e gelin, 8 Mbps`ye kadar hızlı limitsiz NETLİMİTSİZ paketini seçin, ilk 5 ay ayda sadece 15 TL`ye internette sınırsızca uçmaya başlayın.TTNET Hediyeli İnternet Kampanyası

TTnetKampanya


İnternet`im indirimli, modemim hediye olsun, ilk bağlantı ücreti alınmasın diyenlere...TTNET` ten engelleri kaldıran çok avantajlı bir kampanya.

TTnetKampanya


TTNET Adsl ile İnternete bağlanmak için ayda 1 TL ye TTNET internet kampanya paketi. Ancak internete girdiğiniz her gün için 2 TL ödeyeceksiniz. Diyelim ayda 2 gün TTNET Adsl ile internete girdiniz, ödeyeceğiniz aylık internet tutarı 5 TL olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET internet hizmetlerinden birini kullanan herkes isterse ayda 19.99 Tlden başlayan fiyatlarla exper masaüstü bilgisayar, dell dizüstü bilgisayar ya da samsun netbooklardan birine sahip olabilir. TTNET internet kampanyaları bu kez herkesi bilgisayar sahibi olmaya davet ediyor.

TTnetKampanya


TTNET internetli Olana Bilgisayar 19,99TL` den başlayan taksitlerle! Netbook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlardan oluşan tam 5 farklı model seçeneğinden kendine uygun olanı seç, ister TTNET faturana taksitlendir, ister kredi kartınla öde!

TTnetKampanya


TTNET Mobil` ten İkisi Bir Yerde Paketleri ile hem internet hem de mobil konuşma ihtiyacınızı, avantajlı fiyatlarla, tek bir pakette, tek bir faturayı, tek bir ödeme kanalını kullanarak ödemenin rahatlığıyla karşılayabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET ev Tivibu sayesinde ayda 1 TL`den başlayan fiyatlarla, internetten tv izleyebilir, geniş film arşivine istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

TTnetKampanya


Nokia`nın ilk ve tek mini dizüstü bilgisayarı Nokia Booklet 3G Laptop, TTNET`lilere özel Türkiye`ye geliyor. Şık tasarımı, kolay kullanımı ve teknolojisiyle, dünyanın en hafif bilgisayarlarından Nokia Booklet 3G Laptop 63TL* taksitle sahip olabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET Adsl, Günlük İnternet paketi ile dilediğiniz gün kadar internete bağlanma fırsatı sunuyor. Üstelik ayda 3 gün kullanım, bağlantı ücreti ve kablosuz modem hediye.

TTnetKampanya


TTNET, limitsiz internet ile tanışmanız için sınırları kaldırıyor. TTNET`in 8 Mbps`ye kadar hızlı limitsiz ADSL paketindeki inanılmaz fiyat avantajından ve zengin içeriğinden yararlanmak için hemen TTNET`e gelin, sınırsız internetin keyfini çıkarın.

TTnetKampanya


Laptop, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlardan oluşan 5 farklı model seçeneğinden dilediğini seç, taksitleri TTNET Faturandan öde.Yepyeni bilgisayarınla internetin özgür dünyası seni bekliyor.

TTnetKampanya


Vitaminli İnternet Kampanyası ile TTNET ADSL`e 24 ay taahhüt vererek yeni abone olan herkes hızlı, kesintisiz ve güvenli internet dünyasına 4 ay boyunca avantajlı fiyatlarla bağlanıyor.

TTnetKampanya


TTNET`ten çok özel fiyatlarla ve taksitle Office 2010. Lisanslı Office 2010 sahibi olmak artık çok kolay. TTNET Office 2010 kampanyası ile 3.99 TL den başlayan taksitlerle Lisanslı Office kullanmanın güvenini ve keyfini çıkarın. Office 2010 TTNET`lilere çok özel fiyat ve taksitlerle.

TTnetKampanya


Bilgisayarlar ayda 14.99` dan başlayan fiyatlarla TTNET`li Olana Bilgisayar 14,99TL`den başlayan taksitlerle.Laptop, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlardan oluşan 5 farklı model seçeneğinden dilediğini seç, taksitleri TTNET Faturandan öde.

TTnetKampanya


Şimdi TTNET`e gelerek Fırsatı Yakala Kampanyası`na katılan herkes hızlı, kesintisiz ve güvenli internet dünyasına 3 ay boyunca çok avantajlı fiyatlarla bağlanıyor. Üstelik ayda 1 TL`den başlayan fiyatlarla modem sahibi de olabileceksiniz. TTNET İnternet Kampanyası ile ilk 3 ay fiyatı 9.99 TL

TTnetKampanya


TTNET internet bağlantısı ilk 5 Ay 9.99 TL. 6 GB kotalı veya limitsiz internet paketi alın, 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla bağlanın. Şimdi TTNET`li olanlar 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla bağlanıyor. TTNET NET 6 Paket ilk 5 ay 9.99 TL

TTnetKampanya


TTNET`li olan kazanıyor! TTNET İlk 5 Ay 9.99 Kampanyası ile İster 6 GB kotalı, ister limitsiz internet paketi alın, 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla sahip olun! Hayatınızı kolaylaştırmak için hemen TTNET`le tanışın, internetin sınırsız dünyasından mahrum kalmayın. Şimdi TTNET`li olanlar 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla bağlanıyor. TTNET NET 6 Paket ilk 5 ay 9.99.

TTnetKampanya


TTNET`te Hediye Modem Kampanyası. TTNET`le avantajlar bitmiyor! İnternet`im indirimli, modem ve bağlantı ücreti de hediye olsun diyenlere müthiş kampanya. Hemen TTNET ADSL abonesi olun internet dünyası ile tanışmanızı ertelemeyin! 8 Mbps`ye kadar hızlı ister kotalı ister limitsiz NET paketlerinden istediğinizi seçin, interneti ilk 3 ay boyunca ayda sadece 19,99 TL`ye kullanın. Üstelik modeminizi size hediye ediyor ve bağlantı ücreti de almıyoruz. TTNET Modem Kampanyaları

TTnetKampanya


TTNET Fiber İnternet 3 ay İndirim Kampanyası. Şimdi TTNET aboneleri TTNET Fiber İnternet kampanyası ile ilk üç ay 19,99`dan başlayan internet fiyatları ile 100 Mbps`e kadar hızlı internetle tanışıyor! TTNET Fiber Hızlı İnternet Kampanyasına 30 Haziran 2011`e kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET Fiber İnternet olsun ve kesintisiz ve güvenli internet dünyasına 3 ay boyunca çok avantajlı fiyatlarla bağlanın.

TTnetKampanya


Hemen TTNET ADSL abonesi olun internet dünyası ile tanışmanızı ertelemeyin. 8 Mbps`ye kadar hızlı ister kotalı ister limitsiz NET paketlerden istediğinizi seçin, interneti ilk 3 ay boyunca ayda sadece 19,99 TL`ye kullanın. Üstelik modeminizi ücretsiz veriyor, bağlantı ücreti de almıyoruz. 30.06.2011 tarihine kadar size en yakın TTNET satış noktasına uğrayın.

TTnetKampanya


TTNET Mobil aboneleri için yapılan kampanya dahilinde 200 dk 200 sms verilicektir.Her Yöne 200 dakika aramanın ve Her Yöne 200 sms atmanın bedeli ayda sadece 10tl.
31.05.2011 tarihine kadar abone olan TTNET Mobil müşterilerine TTNET Her Yöne 200 SMS 200 Dakika Kampanyası dahilinde ilk 6 ay yurt içi dakika ve verilecektir. Sonraki aylarda her yöne 100dk olarak devam edecek.

TTnetKampanya


TTNET İşyerim Paketi Abonelerine Tam 6 Ay İndirimli fiyatlarla internet. Hemen TTNET İşyerim Paketlerinden birine abone olun, 8 Mbps`ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz, size en uygun fiyatlardan istediğinizi seçin, ilk 6 ay ay tüm paketlerde % 50 indirim fırsatını yakalayın! TTNET İşyerim Paketleri, İşyerim 6 ay % 50 indirim kampanyası 14 Ocak 2011 - 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET İşyerim Paketi olan abonelerimize ayda 2,5 TL fiyatla kablosuz 4 portlu modem kampanyası. Sizde TTNET Kablosuz modem kampanyası ile çok cazip fiyatlarla kablosuz modem alın; işyerinizde internette rahatça gezinin. TTNET`ten kablosuz modem alın; ister ofisinizde, ister büronuzda, ister işyerinizin her yerinden internete girin. 444 0 375`i arayın ya da size en yakın TTNET ADSL satış noktasına uğrayın, TTNET Kablosuz modem kampanyasından yararlanın.

TTnetKampanya


TTNET ` den Tivibu. Yeni nesin televizyon yayın kampanyası. Yerli ve yabancı TV kanalları, En iyi filmlerden, klasiklere geniş film arşivi, En sevilen diziler, programlar. Tekrar İzle, Durdur İzle, Geri Al İzle, Kirala-İzle, Seç-İzle servisleri. TTNET Tivibu kampanyası.

TTnetKampanya


TTNET Webim ile iş yerinizin alan adını alın, web sitenizi hemen kolayca oluşturun, yayınlayın. İnternet dünyasındaki yerinizi alın. TTNET web sitesi oluşturma, alan adı ve adsl internet ilk 6 ay 14.99 TL kampanya fiyatı ile.

TTnetKampanya


Bilgisayarım yok, internete bağlanamıyorum diye üzülmeyin. TTNET`li Olana Bilgisayarlar 9,99TL`den başlayan taksitlerle
Kampanyalı bilgisayarınla internetin özgür dünyası seni bekliyor.
TTNET Bilgisayar Kampanyasına katılmak için en yakın TTNET Satış Noktasına uğra, bu kampanyayı kaçırma!
TTNET Bilgisayar Kampanyaları Stoklarla Sınırlı Olup 26 Nisan 2011 - 30 Agustos 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalı Bilgisayar Fiyatları`nı Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET`ten Modem Hediyeli 4 Ay İndirimli İşyerim İnternet Kampanyası kapsamında; TTNET İşyerim internet paketlerine 24 aylık taahhüt veren yeni işyerim abonelerimize,
- ADSL fiyatında ilk 4 ay 9,99 TL`den başlayan fiyatlarla internet
- TTNET İşyerim Paketlerinde tam 4 ay % 50 indirim kampanyasını yaşayın.
TTNET İşyerim Paketleri 4 Ay İndirim Kampanyası 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerlidir

TTnetKampanya


TTNET`le sınırları aşın, internetin keyfini doyasıya yaşayın!Şimdi TTNET Sınırsız İnternet Kampanyası`na katılan herkes hızlı ve limitsiz kotalı internet dünyasına 12 ay boyunca ayda sadece 39 TL`ye bağlanıyor.
Üstelik ayda 1 TL`den başlayan fiyatlar ile modem sahibi de olabileceksiniz.31 Mayıs 2011`e kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun!
TTNET Sınırsız İnternet Kampanyaları ve İnternet Fiyatlarını Buradan İnceleyebilirsniz

TTnetKampanya


TTNET Yazlık İnternet`te 2 ya da 3 ay süreli internet paketleri ile internete ihtiyaç duyduğunuz süre kadar bağlanın. 8 Mbps` ye kadar hızlı ve 6 GB kotalı NET6 paketini 2 ya da 3 aylık sürelerle alabilir, internete hemen bağlanabilirsiniz. Süre dolduğunda kendiliğinden sona eren bu paketle internet keyfini ihtiyaç duyduğunuz yerde yaşayabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET 3`ü 1 Yerde Paketlerinde
1.Yalın İnternet 1 MB 1GB, TiviBu Ev Başlangıç, TTNET Alo100 24 Ay Boyunca Aylık 39 TL
Yalın İnternet NET6, TiviBu Ev Başlangıç, TTNET Alo100 24 Ay Boyunca Aylık 49 TL,
Yalın İnternet NETLİMİTSİZ, TiviBu Ev Standart Plus, TTNET Alo100 Limitsiz 24 Ay Boyunca Aylık 99TL.

TTnetKampanya


TTNET Laptoplarda Yaza Özel Taksitlerle Bilgisayar ve İnternete Sahip Olun. Ayrıntılı Bilgi İçin www.TTNET.com.tr ya da 444 0 375 No.lu Telefonları arayabilirsiniz.
TTNET Acer Aspire 5742 Z Laptop Fiyatı 29,99 TL x 36 Ay
Lenovo G570 laptop Fiyatı 49,99 TL x 36 Ay

TTnetKampanya


TTNET NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ Plus veya 8LİMİTSİZ paketlerinden birine 24 ay taahhütle abone olun, piyasa değeri 229 TL olan Salcano Excel dağ bisikletini ücretsiz hediye alın. Ayrıca TTNET bisiklet hediye kampanyası kapsamında ayda 2TL`ye bir kablosuz modeme ya da ayda 1TL`ye bir kablolu modeme de sahip olabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET bilgisayar kampanyasında taksitle verilen kampanya bilgisayar fiyatları.
Lenovo S10-3 Netbook Kampanya Fiyatı 9.99TL x 36ay veya 13,99 x 24ay
Exper Active DAC1A Laptop Kampanya Fiyatı 27.99TL x 36ay veya 38,99 x 24ay
Acer Aspire 5742 Z Laptop Kampanya 29.99TL x 36ay veya 41,99 x 24ay
Toshiba Satellite L735-10G Notebook Kampanya 68.99TL x 36 ay veya 96,99 x 24ay

TTnetKampanya


TTNET ile Nokia`nın ilk ve tek mini dizüstü bilgisayarı Nokia Booklet 3G, TTNET`lilere özel Türkiye`ye geliyor. Şık tasarımı, kolay kullanımı ve teknolojisiyle, dünyanın en hafif bilgisayarlarından Nokia Booklet 3G`ye 63TL taksitle sahip olabilirsiniz. Üstelik 500MB`lık Akıllı 3G Paketi ayda sadece 6,99TL

TTnetKampanya


Hemen TTNET internete abone olun, 2 ay boyunca hiç bir ücret ödemeden interneti sınırsızca bedava deneyin. İnterneti Denemesi TTNET Bedava Kampanyası ile 8 Mbps`ye kadar hızlı internet paketleri ile 2 ay boyunca internet kullanımınız bedava, bağlantınız ve modeminiz ücretsiz olsun. Kampanyadan 22 Temmuz ve 30 Eylül 2011 tarihleri arasında tüm yeni bireysel ve kurumsal müşteriler 24 ay taahhütle yararlanabilir.

TTnetKampanya


Bu yaz TTNET bilgisayar kampanyası ile daha güzel geçecek. Yazın tadını çıkarırken dünya yanıbaşınızda olsun diye çok uygun taksitlerle bilgisayar ve internet şimdi TTNET`te. Netbook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlardan oluşan tam 6 farklı model seçeneğinden kendine uygun olanı seç, ister TTNET faturana taksitlendir, istersen kredi kartınla öde. Kampanya 26 Nisan 2011 ve 30 Ağustos 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET`ten Ramazan Paketi. TTNET Mobil ile Ramazan boyunca günde her yöne 60 dakika sadece 2 TL. KAYIT yaz 2460`a ücretsiz gönder, istersen her gün al, her gün her yöne konuş. TTNET Kampanyalı Ramazan paketi 26 Temmuz ve 29 Ağustos 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Paketten tüm TTNET Mobil müşterileri yararlanabilir.

TTnetKampanya


TTNET ile NET`te Avantaj Kampanyası. TTNET`le avantajlar bitmiyor. Modem ve bağlantı ücreti alınmasın, İnternet`im de indirimli olsun diyenlere müthiş fırsat. Hemen TTNET ADSL abonesi olun internet dünyası ile tanışmanızı ertelemeyin. TTNET Nette Avantaj Kampanyası 31 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET Dev 3000 Sms Paketi ile Ayda sadece 15 TL`ye yurtiçi her yöne 3000 SMS. TTNET Dev 3000 Sms Paketten faydalanmak için sadece "3000" yazıp 5150`ye ücretsiz SMS göndermeniz yeterli. Dev3000 SMS paketinden tüm TTNET Mobil aboneleri faydalanabilecektir. Dev3000 SMS paketi aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paketler kapsamındaki SMS`ler tüketildiğinde bilgi SMS`i gönderilecektir.

TTnetKampanya


TTNET`li olan kazanıyor. TTNET İster 6 GB kotalı, ister limitsiz internet paketi alın, 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla sahip olun. Şimdi TTNET`li olanlar 8 Mbps`ye kadar hızlı internete 5 ay boyunca çok ekonomik fiyatlarla bağlanıyor. Üstelik ayda 1 TL`den başlayan fiyatlarla modem sahibi de olabileceksiniz. 31 Ağustos 2011 tarihine kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun. Üstelik Netlimitsiz paketinde TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus hediye.

TTnetKampanya


Şimdi TTNET Mobil’de ilk 3 ay ücretsiz 1 GB Mobil İnternet kullanımı yanında 3G Modemi ile birlikte taahhütsüz, kontratsız sizi bekliyor. TTNET Mobil Kademeli Taahhütsüz Tarifesi ile aboneliğinizin ilk 3 ayında 1 GB’lık 3G Mobil İnternet kullanımı ücretsiz, üstelik 3G Mobil Modem de yanında. Taahhütsüz, kontratsız 3G Mobil İnternet sizin.

TTnetKampanya


TTNET Mobil Tarifeleri Cepten 6 Ay Bedava Konuşturuyor. TTNET Mobil müşterileri ve yakınları, TTNET Mobil`in tarifelerinden ilk 6 ay boyunca bedava faydalanabiliyor. Ayda 15 TL`ye 250 dakika, 30 TL`ye 750 dakika ve 60 TL`ye 1500 dakika her yöne konuşabilecek olan TTNET Mobil müşterileri, 24 ay taahhüt verirlerse bu tarifelerden ilk 6 ay; aylık ücreti ödemeden faydalanabiliyor.

TTnetKampanya


Şimdi Tivibu Ev abonesi olun, 32" Vestel CONNECTED TV veya 40"Samsung LCD TV televizyonlarından dilediğinizi seçin. TTNET Televizyon Kampanyası 1 Temmuz 2011 ve 1 Eylül 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Bireysel müşteriler kampanya kapsamında yalnız 1 adet televizyon alabilmektedir. Tüzel müşteriler ise kampanya kapsamında abonelik başına 1 adet olmak üzere en fazla 5 televizyon alabilirler.

TTnetKampanya


TTNET ile Bilgisayardan Mobil İnternet. TTNET Mobil 3G ile Mobil İnterneti Dizüstü Bilgisayarınız, laptop veya notebookda kullanın, Hiçbir Yerde İnternetsiz Kalmayın. TTNET internet hattı müşterisi olan ve bu internet hattı üzerine TTNET Mobil tarifesi olan müşterilere çok uygun koşullar ile TTNET Mobil 3G. Yukarıdaki koşulları sağlayan TTNET limitsiz internet hattı sahipleri için 500 MB mobil internet ayda sadece 1 TL.

TTnetKampanya


TTNET`ten Huawei U8230 Android Cep Telefonu Kampanyası. TTNET abonelerine özel Huawei U8230 Android 3G Cep telefonuna ister TTNET faturasına 24 ay taksitle, ister kredi kartına 12 ay taksitle sahip olabilirsiniz. TTNET Huawei U8230 Android Cep Telefonu Kampanyası stoklarla sınırlıdır. TTNET bayilerinden kampanyaya başvurulabilir.

TTnetKampanya


Notebook alana 1GB 3G mobil internet 12 AY BEDAVA. TTNET Mobil 3G İnternet ile internet dışarıda da yanında. Şimdi TTNET`ten ACER, LENOVO, TOSHIBA markalı diz üstü bilgisayarını al, TTNET Mobil Notebook 1GB Bedava tarifesiyle 12 ay boyunca 1 GB mobil internet, 3G mobil modem ve yine 12 ay boyunca sınırsız WiFi dakikasına ücretsiz sahip ol. TTNET 3G Hediyeli Notebook Kampanya 8 Eylül 2011 ve 15 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET HEPNET paketi ile internetiniz hep yanınızda. TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WiFi servislerinin tek bir pakette çok uygun fiyatlarla sunulduğu TTNET HEPNET paketi ile internetiniz hep sizinle. 4 GB kotalı ADSL paketi, 4 GB kotalı TTNET Mobil 3G HEPNET internet tarifesi ve 81 ilde binlerce noktada kullanabileceğiniz TTNET WiFi sınırsız internet dakikaları ilk 3 ay boyunca ayda sadece 29 TL.

TTnetKampanya


Uygun fiyatlı internet keyfi için TTNET YALIN TELEFONSUZ İNTERNET. TTNET YALIN İNTERNET hizmeti sunulmaya başlandı. TELEFON SABİT ÜCRETSİZ İNTERNET aboneliği için başvurunuzu hemen yapın. 12 ay taahhüte çok uygun fiyatlarla Telefonsuz İNTERNET sahibi olun,kablolu veya kablosuz modeminizde TTNET`ten ücretsiz gelsin.

TTnetKampanya


30 Kasım 2011 tarihine kadar siz de doğa dostu e-faturalı olun, VW Golf BlueMotion otomobil ve yüzlerce hediyeden birini kazanma fırsatını yakalayın. Çekilişte 2 kişi Volkswagen Golf Blue Motion 2012 model Buz Mavisi otomobil, 15 kişi Motorola Xoom MZ601 Tablet PC, 50 kişi Nokia 3G Booklet, 5 kişi Samsung 40" Full HD 4XHDMI 50 Hz USB LCD TV, 150 kişi Huawei U8230 Black(Hat+Kart hariç) cep telefonu, 100 kişi Salcano Excel 21 vites MTB Plastik V Fren Bisiklet ikramiyesi verilecektir.

TTnetKampanya


TTNET`den Depremzedelere Destek. TTNET, Van Merkez ve Erciş`de "TTNET İnternet Erişim Merkezi" Kuruyor. TTNET, Van`da Tabanlı köyü merkezli meydana gelen depremin ardından internet erişimi konusunda kesintisiz destek sağlamak üzere harekete geçti. TTNET, depremin hemen ardından Van Merkez ve Erciş`de internet erişim merkezi kurmaya hazırlanıyor. Deprem bölgesinde bulunan WiFi noktalarından 3 ay bedava internet hizmeti sunacak olan TTNET, bu noktalardan sunduğu hizmetin hızını arttıracak.

TTnetKampanya


TTNET`le Düşünmeden Taşının. TTNET`le ADSL Nakli Artık Ücretsiz. Evinizi, ofisinizi taşırken ücretsiz ADSL nakli sadece TTNET`te. Tayininiz mi çıktı , taşınıyor musunuz? TTNET ADSL`inizi iptal etmeyin, ücretsiz olarak naklettirin. Gittiğiniz yeni adreste abonelik işlemleriyle uğraşmayın, bağlantı ücreti ödemeyin. Üstelik yararlandığınız kampanya avantajlarını kullanmaya devam edin.

TTnetKampanya


TTNET ile HiperNet Paketleri uyumlu modeminiz ücretsiz ve bağlantı ücreti yok. Hemen TTNET HiperNet Paketleri abonesi olun, HiperNet Paketleri uyumlu modem ücreti ve bağlantı ücreti ödemeden hızlı internet dünyasında yerinizi alın. TTNET HiperNet Paketleri Kampanyası 31 Ocak 2012 tarihine kadar geçerlidir.

TTnetKampanya


Hemen TTNET`e gelin, 24 ay boyunca ayda sadece 9,99 TL fiyatlarla internet sahibi olun. İnternetle tanışmanız için TTNET`ten müthiş fırsat. 1 Mbps hızında ve 2 GB kotalı internet paketine 24 ay boyunca ayda sadece 9,99 TL`ye sahip olun, modeme ve bağlantı ücretine de para ödemeyin. 31 Aralık 2011 tarihine kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun.

TTnetKampanya


TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası ile Geçmişe dönük borçlarınızda faiz yok, ödeme seçenekleri çok. TTNET Müşterilerinden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekalet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir. TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası Kampanya 31 Ekim 2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Facebook Çekiliş Kampanyası ile TTNET`lilere Facebook`a özel hediyeler. TTNET`lilere özel şifre ile uygulamaya giriş yapan, çok özel hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor. Siz de Facebook/TTNET sayfasına gelin ve size iletilen kodu ilgili alana kopyalayarak, 5 Samsung Full HD LCD TV, 5 Sony PSP, 5 Sony Playstation`dan birini kazanma şansını yakalayın.

TTnetKampanya


TTNET`le istediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin! Bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET 2 TL`ye TTNET`le evinizde. Üstelik isteyene TTNET aboneliği boyunca ücretsiz modem. İnternete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz internet paketiniz, TTNET `ten Sınırsız HAZIRNET. TTNET HazırNet Paket Kampanya 23 Eylül ve 30 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET`ten İşyerim Paketleri Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası. 17 Ekim 2011 ve 31 Aralık 2011 Tarihleri arasında TTNET İşyerim Paketlerine 24 ay taahhüt ile abone olan Yeni TTNET İşyerim Paketi Abonelerine TUNÇMATİK Ecolite 600 Kesintisiz Güç Kaynağı ve İşyerim 4 portlu modem TTNET`den. Üstelik 9,99`dan başlayan fiyatlarla.

TTnetKampanya


TTNET zamanınızın değerini iyi biliyor, TTNET Akıllı Çubuk`la hizmetlerini gözlerinizin önüne getiriyor. Bilgisayarınıza kurulumu son derece kolay TTNET Akıllı Çubuk`la TTNET`in; TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Oyun, TTNET Vitamin, TTNET Güvenlik ve Nette Çocuk Var gibi hayatınızı kolaylaştıran hizmetleri sadece bir tık uzağınıza taşınıyor.

TTnetKampanya


TTNET Güvenli İnternet Hizmeti ile çocuklarınızı ve sevdiklerinizi İnternetin muhtemel zararlı içeriklerinden koruyabilirsiniz. TTNET Güvenli İnternet Hizmeti, sizi İnternetteki muhtemel zararlı içeriklerden koruyan ücretsiz ve kullanımı kolay bir sistemdir.

TTnetKampanya


TTNET Tivibu Ev`in zengin içeriği şimdi ayda 9,90 TL`den başlayan fiyatlarla. Üstelik şimdi 2 ay hediye. İsterseniz 4 ekran keyfi ile. Sevdiğiniz tüm yıldızlar Tivibu`da. Yerli yabancı kanallar, filmler, diziler, çizgi filmler ve belgeseller. İstediğiniz zaman, istediğinizi seçin, istediğiniz yerde izleyin. Zengin içeriği ve dilerseniz 4 ekran keyfiyle Tivibu Ev, şimdi ilk iki ay hediye.

TTnetKampanya


Avea TTNET 3G Mobil İnternet Kampanyası ile 500 MB Mobil İnternet ve 5.000`i aşkın noktada sınırsız TTNET WiFi kullanımı ayda sadece 5,99 TL. Üstelik 3G Mobil Modem hediye. 24 aylık paketin aylık kullanım bedeli ilk 6 ay için 5,99 TL, kalan 18 ay için 9,99 TL. (Paket 2) 500 MB sonrasındaki kullanımlar artık esnek ücretlendirme yapısıyla çok daha avantajlı. 500 MB sonrasında, 2 GB`a kadar her 0.5 GB`ın bedeli sadece 7 TL.

TTnetKampanya


İnternet Keyfi 2 Yıl Sabit Fiyatla. TTNET`e gelin internet keyfini tam 2 yıl boyunca sabit fiyatla çıkarın. Hemen TTNET`e gelin, 6 GB kotalı NET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 29,90 TL`ye sahip olun. Üstelik kablosuz modem ücretsiz, bağlantı ücreti yok. Uygun fiyata yüksek kotalı internet sahibi olmak için 31 Aralık 2011`e kadar hemen başvurun.

TTnetKampanya


iPad 2 TTNET`te, TTNET iPad 2`de. TTNET`li Olana iPad 2, TTNET Mobil 3G ile birlikte 59 TL`den başlayan taksitlerle. Üstelik Sınırsız WiFi ve ilk 3 ay Tivibu Cep BEDAVA. Yepyeni iPad 2 ile ister mobil olarak, ister WiFi noktalarından internete bağlan, eğlenceyi her an yanında taşı. TTNET iPad 2 Kampanyası 30 Aralık 2011 ve 02 Nisan 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET müşterilerine ve yakınlarına özel TTNET Mobil Her Yöne 1000 tarifesiyle sevdiklerinizle dilediğinizce konuşmak, mesajlaşmak mümkün. Taahhüt koşulu yok. Siz de hemen TTNET Mobil Her Yöne 1000 tarifesine geçin, Her Yöne 1.000 dakika ve 1.000 SMS için ilk 6 ay KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 35 TL ödeyin.

TTnetKampanya


TTNET Mobil tarifenizi değiştirmeden paketinize ek her yöne 180 dakika. Üstelik, yurt içi her yönle 180 dakika boyunca rahat rahat konuşmak sadece 15 TL. TTNET Her Yöne Konuşma Paketine kayıt olmak için 180 yazıp 6060`a gönderin, KDV, ÖİV dahil 15 TL`ye 30 gün boyunca yurt içi her yönle konuşun.

TTnetKampanya


Çok mesajlaşırım diyenlerden misiniz? TTNET ile Ayda sadece 15 TL`ye yurtiçi her yöne 3.000 SMS. TTNET Ayda 15 TL`ye Yurtiçi Her Yöne 3.000 Sms Paketten faydalanmak için sadece "3000" yazıp 5150`ye ücretsiz SMS göndermen yeterli. Siz de bu benzersiz SMS paketine hemen kaydolun, istediğin yöne rahat rahat mesajlaşın.

TTnetKampanya


TTNET`ten Modem Hediyeli 4 Ay İndirim İşyerim Kampanyası. TTNET İşyerim paketlerine 24 aylık taahhüt veren yeni işyerim abonelerine, ADSL fiyatında ilk 4 ay 9,99 TL`den başlayan fiyatlarla faydalanın. TTNET İşyerim Paketlerinde tam 4 ay % 50 indirim avantajını yaşayın.

TTnetKampanya


TTNET Mobil ile ayda sadece 11 TL`ye yurtiçi her yöne 1.000 SMS ve TTNET Mobil’lilerle 10.000 SMS gönderme fırsatından sen de faydalan, sevdiklerinle doyasıya mesajlaş. TTNET Mobil 1.000 + 10.000 Sms Paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900`a ücretsiz SMS göndermen yeterli.

TTnetKampanya


TTNET`li her eve ayda 2 TL`ye kablosuz modem. Şimdi TTNET`e yeni abone olan müşteriler ve modemini yenilemek isteyen mevcut müşterileri ayda sadece 2 TL`ye yepyeni bir kablosuz modem sahibi oluyor. TTNET 2 TL`ye Taksitli Modem Kampanyası 26 Eylül 2009 ve 31 Mart 2012 tarihleri arasında TTNET`e yeni abone olan müşteriler ya da halihazırda TTNET abonesi olan müşteriler 12 aylık ya da 24 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirler.

TTnetKampanya


TTNET Kurumsal müşterilerine Yurtiçi Kargo gönderilerinde %25 indirim sağlanacaktır. TTNET Yurtiçi Kargo %25 İndirim Kampanya süresince 20 adete kadar kargo gönderisi %25 indirimli yapılabilecektir. TTNET Yurtiçi Kargo %25 İndirim Kampanya 15 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET`li iPad kullanıcılarına özel e-gazete uygulaması 3 ay boyunca bedava. Siz de Hürriyet, Radikal, Hürriyet Daily News e-gazete uygulamalarından birini seçin, deneme süresi bitiminde uygulamayı 3 ay ücretsiz kullanın. TTNET müşterilerine özel iPad e-gazete üyeliği hediye kampanyası 27 Aralık 2011 ve 30 Haziran 2012 tarihleri arasında devam edecektir.

TTnetKampanya


TTNET 4 GB 3G Mobil İnternet 12 ay boyunca 19 TL. Üstelik evinizde ADSL olması şart değil. Evinizde ADSL olmasa dahi TTNET’in 3G’ye özel fiyatlarından faydalanabilirsiniz. TTNET Mobil 3G 4GB 12 Ay Taahhütlü Tarifesi ile 4 GB 3G Mobil İnternet 12 ay boyunca sadece 19 TL. Üstelik 3G Mobil modem ve Sınırsız WiFi dakikaları dahil. Hemen bir TTNET Satış noktasına gelin, mobil internet özgürlüğüne uygun fiyatlarla sahip olun.

TTnetKampanya


TTNET Mobil’in birbirinden avantajlı paketleriyle şimdi internet keyfi cebinizde. Hemen size en uygun 3G mobil internet paketini seçin, cepten internete keyfini yaşayın. TTNET Cepten İnternet Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Paket aşım ücreti MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL`dir. 199 TL`nin üzerindeki kullanımlarınız için ek ücret alınmayacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Tivibu Ev`in zengin içeriği ayda 9.90 TL`den başlayan fiyatlarla. TTNET Tivibu Paketleri Üstelik Şimdi 2 Ay Hediye. İsterseniz 4 Ekran Keyfi ile. TTNET Tivibu Paketleri 40 TL`lik kurulum ücretsiz. Ayda 9,90 TL’den başlayan fiyatlarla yerli ve yabancı birçok TV kanalını takip edebilir; isterseniz beyaz perdedeki en iyi filmlerden tutkunu olduğunuz dizilere, sizi bambaşka dünyalara götüren belgesellerden eğlenceli müzik ve çocuk programlarına kadar zengin bir içeriğe ulaşabilirsiniz.

TTnetKampanya


Kazanmakmak Kulubü Türk Telekom ve TTNET müşterileri, bir ayrıcalıklar kulübü olan KAZANMAKMAK ile artık daha fazla kazanmanın tadını çıkartıyor. TTNET Çekiliş Kampanyası 24 Aralık 2011 ve 24 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir. TTNET Kazanmakmak Çekiliş Kampanyası ile ev, otomobil, LED TV ve tablet bilgisayar çekilişi ile tüm üyelerine hoş geldiniz diyor. TTNET Kazanmakmak Kulubü Çekiliş Kampanyası ile - 1 Kişi Sinpaş Bosphorus City`den 2+1 ev, - 10 Kişi 40`` Samsung LED TV.

TTnetKampanya


TTNET HİPERNET Paketleri kullanıcılarına ayda 5 TL`ye modem. Şimdi TTNET HİPERNET Paketleri Taksitli Modem Kampanyası ile yeni TTNET HİPERNET Paketleri aboneleri veya modemini yenilemek isteyen TTNET HİPERNET Paketleri mevcut aboneleri dilerlerse TTNET HİPERNET Paketleri ile uyumlu modemlerini 12 veya 24 ay taksitle alabiliyorlar. Üstelik 24 ay için sadece 5 TL`ye. TTNET HiperNet Paketleri Taksitli Modem Kampanyası 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.

TTnetKampanya


Yarıyıl Tatili Hediyesi TTNET`ten. Çok uygun taksitlerle Exper Active DAC1A bilgisayarlar ve internet şimdi TTNET`te. Exper Active DAC1A masaüstü bilgisayarını al, ister TTNET faturana taksitlendir, istersen kredi kartınla öde. Yepyeni bilgisayarınla internetin özgür dünyası seni bekliyor. TTNET Yarıyıl Tatili Karne Hediyesi Kampanya 31 Ocak 2012 ve 15 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET`le Limitsiz İnternet Keyfini Tam 2 Ay Bedava Deneyin. Hemen TTNET`e gelin, 2 ay boyunca hiç bir ücret ödemeden interneti sınırsızca deneyin. Bağlantınız ve modeminiz ilk 2 ay ücretsiz Olsun. 2 ay içinde kararı siz verin; ister hiç bir ücret ödemeden iade edin, ister limitsiz interneti ayda 39,90 TL`den başlayan indirimli fiyatlarla kullanmaya devam edin. TTNET İnternet 2 Ay Denemesi Bedava 10 Ay İndirim Kampanyasına 31 Mart 2012`ye kadar başvurun, bu fırsatı kaçırmayın.

TTnetKampanya


TTNET İnternet Keyfi 2 Yıl Sabit Fiyatla. TTNET`e gelin internet keyfini tam 2 yıl boyunca sabit fiyatla çıkarın. Hemen TTNET`e gelin, 6 GB kotalı NET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 29,90 TL`ye sahip olun. Üstelik bağlantı ve modem ücreti dahil. Uygun fiyata yüksek kotalı TTNET İnternet sahibi olmak için 29 Şubat 2012 tarihine kadar hemen başvurun.

TTnetKampanya


TTNET`le İnterneti Denemesi Bedava. Tam 2 ay bedava, Üstelik modem ve bağlantı ücreti içinde. Şimdi TTNET`e gelin, interneti 2 ay sınırsızca bedava deneyin. Sonrasında ister hiçbir ücret ödemeden iade edin, ister ayda 29,90 TL`den başlayan indirimli sabit fiyatlarla 22 ay boyunca kullanmaya devam edin. TTNET İnterneti Denemesi Bedava Kampanyasına 31 Mart 2012 tarihine kadar başvurun, bu fırsatı kaçırmayın.

TTnetKampanya


TTNET`le İnterneti Denemesi Bedava. Tam 2 ay bedava, Üstelik modem ve bağlantı ücreti içinde. Şimdi TTNET`e gelin, interneti 2 ay sınırsızca bedava deneyin. Sonrasında ister hiçbir ücret ödemeden iade edin, ister ayda 29,90 TL`den başlayan indirimli sabit fiyatlarla 22 ay boyunca kullanmaya devam edin. TTNET İnterneti Denemesi Bedava Kampanyasına 31 Mart 2012 tarihine kadar başvurun, bu fırsatı kaçırmayın.

TTnetKampanya


TTNET FİBERNET Paketleri ile yepyeni bir internet deneyimi sizi bekliyor. Yaygın fiber optik altyapı üzerinden 100 Mbps`ye kadar hızlı TTNET FİBERNET Paketleri hizmetinizde. TTNET Fibernet Paketleri ile 100 Mbps`ye kadar hızlı internetin tadını çıkarın. Filmleri, müzikleri fiber hızında indirin. TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET WiFi gibi pek çok servisten ücretsiz yararlanın.

TTnetKampanya


TTNET 12 Ay İndirim Kampanyası ile sınırsız internetin keyfini yaşayın. TTNET`e gelin, 12 ay boyunca ayda sadece 39.90 TL`ye limitsiz internet sahibi olun. Limitsiz İnternetle tanışmanız için TTNET`ten müthiş fırsat. 8 Mbps`ye kadar hızlı, limitsiz internet paketine 12 ay boyunca ayda sadece 39,90 TL`ye sahip olun. TTNET Limitsiz İnternet 12 Ay İndirim Kampanyasına 29 Şubat 2012 tarihine kadar başvurun, limitsiz internetin keyfini yaşayın.

TTnetKampanya


TTNET`ten Engelli müşterilere özel indirimli internet paketleri. TTNET Engelli müşterilerin faydalanabileceği indirimli internet paketleri, 1 Şubat 2012 itibariyle açılmıştır. TTNET Engellilere Özel İndirimli İnternet Paketleri için Engelli müşteriler, istenen belgelerle birlikte Türk Telekom Ofisleri`nden birine başvuru yapmalıdır.

TTnetKampanya


TTNET Mobil Kademeli 3G paketi ile Aylık 1 GB`lık kullanım ve 3G Mobil Modem sadece 9 TL. 1 GB`ı aştığınızda ise yüksek kota aşım ücretleri yerine otomatik olarak 4 GB`lık pakete geçer, mobil internetinizi kullanmaya rahat rahat devam edersiniz. Sadece yüksek kullanım yaptığınız aylarda daha fazla ücret ödersiniz.

TTnetKampanya


TTNET Mobil Kademeli 3G paketi ile Aylık 1 GB`lık kullanım ve 3G Mobil Modem sadece 9 TL. 1 GB`ı aştığınızda ise yüksek kota aşım ücretleri yerine otomatik olarak 4 GB`lık pakete geçer, mobil internetinizi kullanmaya rahat rahat devam edersiniz. Sadece yüksek kullanım yaptığınız aylarda daha fazla ücret ödersiniz.

TTnetKampanya


Evinizde ADSL olmasa dahi TTNET’in 3G’ye özel fiyatlarından faydalanabilirsiniz. TTNET Mobil 3G 4GB 12 Ay Taahhütlü İnternet Tarifesi ile 4 GB 3G Mobil İnternet 12 ay boyunca sadece 19 TL. Üstelik 3G Mobil modem ve Sınırsız WiFi dakikaları dahil. Hemen bir TTNET Satış noktasına gelin, mobil internet özgürlüğüne uygun fiyatlarla sahip olun.

TTnetKampanya


TTNET`ten Mobil 3G Tablet Tarifeleri. TTNET’ten iPad2 alanlara TTNET Mobil 3G ile avantajlı teklifler. TTNET iPad2 kampanyasından faydalanan müşterilere özel 3G teklifleri ile, farklı kota ve taahhüt seçenekleri bekliyor. Hemen bir TTNET Satış noktasına gidin, iPad2 ile birlikte mobil internet özgürlüğüne uygun fiyatlarla sahip olun.

TTnetKampanya


TTNET HEPNET Paketi’nde TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G Mobil İnternet ve TTNET WiFi çok uygun fiyatlarla tek bir pakette bir araya geldi. 4 GB ADSL + 4 GB 3G + SINIRSIZ TTNET WiFi ÇOK UYGUN FİYATLARLA TTNET HEPNET PAKETİNDE. Siz de bir TTNET Satış Noktası’na gelin, çok uygun fiyatlarla evde TTNET ADSL hızı ve kalitesi, dışarıda 3G Mobil İnternet özgürlüğü ve Türkiye’de binlerce noktada sınırsız TTNET WiFi dakikalarına sahip olun.

TTnetKampanya


TTNET`ten Notebook Alana 1 GB İnternet Bedava Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Mobil Notebook 1 GB Bedava Tarifesi ile 12 ay boyunca 1 GB’lık 3G Mobil İnternet kullanımı ücretsiz, üstelik 3G Mobil Modem de yanında. Taahhütsüz, kontratsız 3G Mobil İnternet sizin. Bu benzersiz 3G Mobil İnternet teklifi için TTNET’in notebook kampanyalarından yararlanıyor olmanız yeterli.

TTnetKampanya


TTNET FiberNet Paketleri 33,90 TL. Fiber Hızında İnternet Keyfi 2 Yıl Avantajlı Fiyatlarla. TTNET`e gelin Fiber hızında internet keyfini tam 2 yıl boyunca avantajlı fiyatlarla çıkarın. Hemen TTNET`e gelin, 6 GB kotalı FİBERNET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 33,90 TL`ye sahip olun. Üstelik bağlantı ve modem ücreti dahil. Uygun fiyata Fiber İnternet sahibi olmak için 31 Mayıs 2012 tarihine kadar hemen başvurun.

TTnetKampanya


TTNET Alo Paketleri TTNET`in Türk Telekom Santralleri üzerinden sabit telefon erişim hizmetini sunmasıdır. TTNET Alo ile telefon numaralarını her zamanki gibi arayarak şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM yönlerine görüşmelerinizi avantajlı paketlerle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iletişim hizmetleri tek noktada buluşuyor. Avantajlı TTNET Alo paketleri ile her yöne doya doya konuşun. TTNET Alo ile, Ayda sadece 9 TL`den başlayan avantajlı fiyatlarla sabit telefon hizmeti alabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET Motorola Xoom 2 Tablet Fiyatı 39 TL. Motorola XOOM 2 TTNET`te. TTNET`lilere Motorola XOOM 2 tabletler orijinal kılıfıyla 39 TL`den başlayan taksitlerle. Üstelik sınırsız WiFi ve ilk 3 ay Tivibu Cep BEDAVA. TTNET Motorola Xoom 2 Tablet Kampanyası 16 Nisan 2012 ve 28 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET 6GB Kotalı İnternet 2 Ay Ücretsiz 10 Ay Ayda 19,90 TL. 6GB kotalı NET6 paketi ilk 2 ay ücretsiz. Şimdi TTNET`le yüksek kotalı internet keyfi ilk 2 ay ücretsiz, devam eden 10 ay sadece 19.90 TL. İnterneti gönlünüzce kullanabilmeniz için TTNET`ten müthiş fırsat. 8 Mbps`ye kadar hızlı 6 GB kotalı NET6 paketi ilk 2 ay ücretsiz, devam eden 10 ay boyunca ise ayda sadece 19,90 TL. 31 Mayıs 2012 tarihine kadar başvurun, yüksek kotalı internetin keyfini doyasıya yaşayın.

TTnetKampanya


TTNET Yalın İnternet NetLimitsiz Fiyatı 59,99 TL. Evinizde Telefon olmasa da internet, TTNET Yalın İnternet. Şimdi evinizde telefon olmasa da internetiniz olacak. TTNET Yalın NETLİMİTSİZ paket, 12 ay, ayda 59,99 TL. Üstelik modem içinde. Yalın İnternet`le tanışmanız için TTNET`ten büyük fırsat. Telefon bağlatmadan 8 Mbps`ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz TTNET Yalın İnternet paketine 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlara abone olun, kablosuz modeminiz de TTNET`ten size ücretsiz gelsin.

TTnetKampanya


TTNET HazırNet Tarifesi sizleri bekliyor. TTNET`le istediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin. Bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET 2 TL`ye TTNET`le evinizde. Üstelik isteyene TTNET aboneliği boyunca modem kullanımı ücretsiz. Tüm Türkiyede TTNET`e gelen yeni müşterilere, bağlantı ücreti ve aylık ücret ödemeden, taahhütsüz sınırsız internet günde sadece 2 TL ye. Üstelik modeme de aboneliğiniz boyunca para ödemeyeceksiniz.

TTnetKampanya


TTNET Yalın İnternet Kampanyaları sizleri bekliyor. Yalın İnternet TTNET ile Mümkün. Sadece internet isteyenlere TTNET`ten Yalın İnternet. Yalın İnternet`le tanışmanız için TTNET`ten büyük fırsat. 8 Mbps`e kadar hızlı, ister 6 GB kotalı ister limitsiz TTNET Yalın İnternet paketine 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlara abone olun, kablosuz modeminiz de TTNET`ten size ücretsiz gelsin. TTNET Yalın İnternet Kampanyasına 30 Haziran 2012 tarihine kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun.

TTnetKampanya


TTNET Süreli İnternet Kampanyası sizleri bekliyor. Yazlıkta İnternet TTNET`le mümkün. TTNET`in 2 ya da 3 ay süreli internet paketleri ile internete ihtiyaç duyduğunuz süre kadar bağlanın. 8 Mbps` ye kadar hızlı ve 4 GB kotalı NET4 paketini 2 ya da 3 aylık sürelerle alabilir, internet keyfini ihtiyaç duyduğunuz her yerde yaşayabilirsiniz.

TTnetKampanya


TTNET Yaz Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET`ten Ek 600 Dakika WiFi Hediye. Ev ve işyeri dışında binlerce servis noktasında kablosuz internetin keyfini doyasıya çıkarmanız için TTNET`ten 600 dakika WiFi hediye. TTNET Yaz Kampanyası 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Yeni iPad Kampanyası sizleri bekliyor. Yeni iPad Mükemmel Retina Ekran, 5Mp iSight Kamera ve Hızlı Kablosuz Bağlantı Özelliği ile 5 Mayıs 2012 tarihinden itibaren TTNET`te. Yeni iPad Özellikleri;
- Göz Kamaştırıcı Retina Ekranı
- 5MP iSight Kamerası
- IOS 5.1 İşletim Sistemi
- Apple A5X Çift Çekirdekli İşlemci
- İnanılmaz Hızlı Kablosuz Bağlantısı ile sizleri bekliyor.

TTnetKampanya


TTNET Yeni iPad Kampanyası sizleri bekliyor. Yeni iPad Mükemmel Retina Ekran, 5Mp iSight Kamera ve Hızlı Kablosuz Bağlantı Özelliği ile 5 Mayıs 2012 tarihinden itibaren TTNET`te. Yeni iPad Özellikleri;

TTnetKampanya


TTNET Çiçek Kampanyası sizleri bekliyor. Çiçek com`da TTNET`lilere Özel %40, KAZANMAKMAK`lılara Özel %50 İndirim fırsatını kaçırmayın. %50`ye varan indirimle Çiçek com`daki birbirinden güzel Çiçek ve Lezzet Buketlerinden sipariş verin , sevdiklerinizi şımartma fırsatını kaçırmayın. TTNET Çiçek Kampanyası 31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır

TTnetKampanya


TTNET E-Faturaya Geçiş Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET E-Faturaya Geçen Doğaseverlere %10 İndirim. Hemen TTNET E-Faturaya geçin, %10 indirim kazanırken doğayı korumaya katkıda bulunun. TTNET E-Fatura talimatı verin faturalarınız istediğiniz e-posta adresine gelsin, postada gecikme, kaybolma riski olmadan istediğiniz yerden faturanıza kolaylıkla erişin

TTnetKampanya


TTNET BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı sizleri bekliyor. BlackBerry PlayBook OS 2.0 ile tanışma zamanı. TTNET`lilere BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı 19,90 TL`den başlayan taksitlerle. Üstelik taksit süresi boyunca sınırsız WiFi BEDAVA. TTNET BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet Kampanyası 23 Mayıs 2012 ve 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


Tivibu Babalar Günü Hediyesi sizleri bekliyor. Babalar Gününe Özel Tivibu Hediyesi yeni iPad. Sizde 29 Mayıs 2012 ve 11 Haziran 2012 tarihleri arasında Tivibu Web Maxi Plus Paket ve Tivibu Cep üyesi olun, 3 Yeni iPad`den birini kazanma fırsatını yakalayın. Tivibu Babalar Günü Hediyesi Kampanyası 29 Mayıs 2012 ve 11 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET E-Fatura Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET E-Faturaya Geçen Doğaseverlere %10 İndirim kazanma fırsatı sunuyor. Hemen TTNET e-faturaya geçin, %10 indirim kazanırken doğayı korumaya katkıda bulunun. TTNET E-fatura talimatı verin faturalarınız istediğiniz e-posta adresine gelsin, postada gecikme, kaybolma riski olmadan istediğiniz yerden faturanıza kolaylıkla erişin.

TTnetKampanya


TTNET Akıllı Evim Paketleri sizleri bekliyor. TTNET Akıllı Evim Paketleri ile "İletişim ve Eğlence" şimdi evinizde. Üstelik TTNET Akıllı Evim Paketleri Kampanyasında Modem, HD Kutu ve Tivibu Ev kurulumu da ücretsiz. TTNET Akıllı Evim Paketleri Net6 Paketi, Tivibu Ev Maxi Paket ve TTNET Alo 100 24 ay boyunca Ayda 65,90 TL yerine sadece 55 TL.

TTnetKampanya


TTNET Samsung Galaxy Tab 2 Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET`te Samsung Galaxy Tab 2 Kampanya Fırsatlarını kaçırmayın. TTNET Samsung 10.1 Galaxy Tablet 2 ilk kez TTNET ile Türkiye`de. Samsung Galaxy Tablet 2 Kampanyası çok yakında TTNET Merkezlerinde sizleri bekliyor. TTNET Samsung Galaxy Tablet 2 Kampanyası 31 Temmuz 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


PTT Bayramda Kart Gönderme Kampanyası sizleri bekliyor. PTT Genel Müdürlüğü tarafından, 19 Ağustos 2012 ve 21 Ağustos 2012 tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla, tebrik kartı bastırılarak ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. PTT’den Ramazan Bayramına Özel Şeker Gibi Kampanya “Kart Bizden Göndermesi Sizden” kampanyası başlatıldı. PTT Bayramda Kart Gönderme Kampanyası 19 Ağustos 2012 ve 21 Ağustos 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


2012 TTNET FiberNet Kampanyası sizleri bekliyor. Fiber Hızında İnternet Keyfi 2 Yıl Avantajlı Fiyatlarla. TTNET`e gelin Fiber hızında internet keyfini tam 2 yıl boyunca avantajlı fiyatlarla çıkarın. Hemen TTNET`e gelin, 6 GB kotalı FİBERNET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 33,90 TL`ye sahip olun. Üstelik bağlantı ve modem ücreti dahil. TTNET FiberNet Kampanyası 31 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır

TTnetKampanya


TTNET Vitamin Ayda 6 TL. TTNET Avantajlı Paket ile daha fazla Vitamin daha fazla başarı. TTNET Vitamin`den ilköğretim ve lise öğrencilerine büyük destek. TTNET Vitamin Paketi Ayda sadece 6 TL. TTNET Vitamin hakkında detaylı bilgi Vitamin Eğitim com`da. TTNET Vitamin Paketi Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET NET6 Paketi 19,90 TL. TTNET 6GB kotalı NET6 Paketi ilk 2 ay ücretsiz. Şimdi TTNET`le yüksek kotalı internet keyfi ilk 2 ay ücretsiz, devam eden 10 ay sadece 19.90 TL. İnterneti gönlünüzce kullanabilmeniz için TTNET`ten müthiş fırsat. 8 Mbps`ye kadar hızlı 6 GB kotalı NET6 paketi ilk 2 ay ücretsiz, devam eden 10 ay boyunca ise ayda sadece 19,90 TL. TTNET NET6 Paketi Kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Yeteneğe Destek Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Yeteneğe Destek Proje kapsamında 10 ilde eğitimler düzenlenmektedir. TTNET Yeteneğe Destek Proje katılımcıları, başvuru formunu eksiksiz dolduranlar arasında kariyer hedefleri, mevcut projeleri ve belirttikleri ek bilgiler dikkate alınarak belirlenmektedir. Eğitime katılmaya hak kazananlar web sitesinden duyurulmakta, belirtilen e-posta adresleri ve telefon numaralarından kendileri ile iletişime geçilmektedir.

TTnetKampanya


TTNET Yalın İnternet Kampanyası sizleri bekliyor. Şimdi evinizde telefon olmasa da internetiniz olacak. TTNET Yalın NETLİMİTSİZ paket, 12 ay, ayda 59,99 TL. Üstelik modem de içinde. Yalın İnternet`le tanışmanız için TTNET`ten büyük fırsat. Telefon bağlatmadan 8 Mbps`ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz TTNET Yalın İnternet paketine 12 ay taahhütle çok uygun fiyatlara abone olun, kablosuz modeminiz de TTNET`ten size ücretsiz gelsin.

TTnetKampanya


TTNET Fiber İnternet Ayda 33,90 TL. TTNET`e gelin Fiber hızında interneti tam 2 yıl boyunca avantajlı fiyatlarla kullanın. Hemen TTNET`e gelin, 6 GB kotalı FİBERNET6 paketine 2 yıl boyunca ayda sadece 33,90 TL`ye sahip olun. Üstelik modem dahil ve bağlantı ücreti yok. Uygun fiyata Fiber İnternet sahibi olmak için 30 Eylül 2012`ye kadar hemen başvurun. TTNET Fiber İnternet Kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Darty Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET Darty Kampanyasında Darty com tr üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde TTNET’lileri 40 TL indirim bekliyor. TTNET Darty Kampanyasından yararlanmak için TTNET İndirim Şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. "DARTY" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606`ya göndererek TTNET İndirim şifresinizi anında öğrenebilirsiniz. TTNET Darty Kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Bilgisayarlar Ayda 29,90 TL`den Başlayan Fiyatlarla sizleri bekliyor. TTNET Bilgisayar Kampanyası ile Ayda 29,90 TL`den başlayan taksitlerle yepyeni bir bilgisayar sahibi olmak mümkün. Desktop, Notebook ve Ultrabook bilgisayarlardan oluşan tam 4 farklı model seçeneğinden kendine uygun olanı seç, kredi kartına gerek duymadan TTNET faturana taksitlendir. Yepyeni bilgisayarınla internetin keyfini çıkar. TTNET Bilgisayar Kampanyası 17 Eylül 2012 ve 15 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET Dominos Pizza Kampanyası sizleri bekliyor. TTNETlilere Domino’s Pizza’dan enfes çikolatalı sufle hediye. TTNET`lilere Özel Ağızlara Layık Kampanya. Dominos com tr`den vereceğiniz siparişlerde sıcacık, akışkan enfes çikolatalı sufle TTNET`lilere hediye. TTNET Dominos Pizza Kampanyasından yararlanmak için TTNET İndirim Şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. TTNET Dominos Pizza Kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET`ten ev telefonu ve internet ayda 39.99 TL`den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası Sadece 12 ay taahhütle, modem de içinde. Üstelik TTNET Alo ile Akşam 7’den Sabah 7`ye Konuşmak ve Her ay 3000 dakika Bedava. TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Bilgisayarlar Ayda 29,90 TL`den Başlayan Fiyatlarla sizleri bekliyor. TTNET Bilgisayar Kampanyası ile Ayda 29,90 TL`den başlayan taksitlerle yepyeni bir bilgisayar sahibi olmak mümkün. Desktop, Notebook ve Ultrabook bilgisayarlardan oluşan tam 4 farklı model seçeneğinden kendine uygun olanı seç, kredi kartına gerek duymadan TTNET faturana taksitlendir. Yepyeni bilgisayarınla internetin keyfini çıkar. TTNET Bilgisayar Kampanyası 17 Eylül 2012 ve 15 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET Yeni iPad Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET`lilere yepyeni teknolojisiyle Yeni iPad`ler, mobil internet paketiyle birlikte ayda 65 TL`den başlayan taksitlerle. Üstelik TTNET Yeni iPad Kampanyasında Sınırsız WiFi Dakikası ve ilk 3 ay Tivibu Cep BEDAVA. Yeni iPad`inle ister mobil olarak, ister WiFi noktalarından internete bağlan, eğlencenin tadını çıkar. TTNET Yeni iPad Kampanyası 5 Mayıs 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

TTnetKampanya


TTNET Üniversiteli Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET’ten Üniversiteli Kampanyası. Üniversitelilere özel TTNET Yalın İnternet. Artık ev telefonunuz olmasada internetiniz var. Üstelik Yalın İnternet erişim ücreti yok. Modem ücreti yok. TTNET Üniversiteli Kampanyası kapsamında üniversite öğrencileri indirimli fiyatlar üzerinden TTNET internet aboneliği yapabiliyorlar. TTNET Üniversiteli Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TiviBu Avrupa Ligleri Kampanyası sizleri bekliyor. Avrupa Ligleri TRT Spor işbirliği ile TiviBu platformundan izlenebiliyor. Tüm futbol severleri ekran başına kilitleyecek İtalya Seri A, Fransa Ligue 1, İngiltere FA Cup ve İngiltere Milli Takımı’nın Dünya Kupası iç saha eleme maçları TRT Spor işbirliğiyle Tivibu’da. TiviBu Avrupa Ligleri Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET Ortak Kota Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET’ten bir ilk. ADSL ile 3G aynı kotada. Evdeki internetiniz artık sokakta da yanınızda. TTNET Ortak Kota paketleri ile evdeki internetiniz dışarıya sizinle beraber geliyor. Paketinizin istediğiniz kadarını ADSL’den istediğiniz kadarını 3G’den kullanın, paket fiyatı değişmiyor. TTNET Ortak Kota paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçin, tek pakette, tek kotada, tek faturada hem ADSL hem 3G kullanın.

TTnetKampanya


TTNET 2 Ay %50 İndirim Kampanyası sizleri bekliyor. İnternetinizi İlk İki Ay %50 İndirimli Fiyatlarla Kullanma Fırsatını Kaçırmayın. TTNET’lilere sadece 12 ay taahhütle, ilk iki ay boyunca internet keyfi %50 indirimle sunuluyor. Siz de hemen 2 Ay % 50 İndirim Kampanyadan yararlanın, internet keyfini doyasıya yaşayın. TTNET 2 Ay %50 İndirim Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


TTnetKampanya


TTNET 8 Ay %50 İndirimli İnternet Kampanyası sizleri bekliyor. TTNET’lilere 8 ay boyunca internet % 50 İndirimli. Şimdi TTNET’liler ilk 8 ay boyunca interneti %50 İndirimli fiyatlarla özgürce kullanabiliyor. Siz de hemen 8 Ay % 50 İndirim Kampanyadan yararlanın, internet keyfini doyasıya yaşayın. TTNET 8 Ay %50 İndirimli İnternet Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya


TTNET FiberNet Paketleri Kampanyası sizleri bekliyor. İnternetin en hızlısı TTNET FİBERNET. TTNET FiberNet ile TTNET Müzik`te şarkı indirmek, Satın aldığınız e-kitap`ı indirmek, NETDİSK`e büyük dosyaları bile kısa sürede yüklemek, Tivibu Ev ile HD kalitesinde film izlemek, 100 Mbps`ye kadar hızlı, TTNET FİBERNET`le artık çok hızlı ve keyifli. TTNET FiberNet Paketleri Kampanyası 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TTnetKampanya

Bu web sitesi TTNET'in Resmi Sitesi değildir. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.